Mezoterapia Igłowa

Mezoterapia igłowa ciała  przynosi znakomite efekty w leczeniu cellulitu, rozstępów, lokalnie skumulowanej tkance tłuszczowej i przy wypadaniu i osłabieniu włosów. Mezoterapia igłowa polega na bezpośrednim aplikowaniu w skórę odpowiednio dobranych, specjalnych koktajli za pomocą nakłuć. Dzięki temu składniki aktywne wnikają do wewnętrznych warstw skóry na głębokość od 1 do kilku mm. Mezoterapia może być stosowana w przypadku cellulitu na każdym etapie, niezależnie od obszaru – na udach, biodrach i pośladkach oraz w przypadku osób narzekających na zwiotczałą skórę. Zabieg mezoterapii igłowej na cellulit reguluje procesy metaboliczne komórek skórnych, przyspiesza spalanie komórek tłuszczowych, aktywizuje organizm do produkcji elastyny oraz kolagenu, zapewnia regenerację skóry, przyspiesza mikrokrążenie, dostarcza komórkom cenne składniki odżywcze.

W przypadku wypadania i osłabienia włosów zalecana jest seria 5 – 6 zabiegów powtarzanych w odstępach około 2 – 3 tygodnii, natomiast w przypadku cellulitu  oraz rozstępów seria zalecana to 5 – 12 zabiegów co tydzień dla najlepszych rezultatów.

Postępowanie po zabiegu:

W ciągu kilku dni po zabiegu, po ustąpieniu odczucia dyskomfortu, zalecamy wykonać, np. drenaż limfatyczny lub masaż limfatyczny. Wspomogą one wydalanie zniszczonych komórek tłuszczowych z organizmu.

Efekty po zabiegu mezoterapii igłowej na cellulit i wypadanie włosów:

wzrost elastyczności i jędrności skóry

zniwelowany cellulit lub jego zanik

przywrócona gładkość i gęstość skóry

zahamowanie wypadania włosów

poprawa jakości włosów – są mocniejsze, niełamiące się

szybszy wzrost włosów i stymulowanie cebulki do wzrostu nowego włosa.

Przewiń do góry
Call Now Button