O Health Service

W Health-Service wierzymy, że wszystko ma swoją przyczynę i skutek. Zbyt szybkie tempo życia, brak wystarczającej dawki ruchu, nieodpowiednia dieta i wszechobecny stres prowadzi do spadku energii, zaburzeń hormonalnych, kłopotów ze zdrowiem. 

A jaka jest przyczyna powstania Health-Service i skutek naszej działalności?

Przyczyna

Powstaliśmy w odpowiedzi na potrzeby naszych Pacjentów, którzy widzą u siebie pierwsze symptomy zmęczenia, złego samopoczucia i chcą zatrzymać ten proces. Otworzyliśmy naszą klinikę dla tych, którzy szukają drogi do zdrowego życia, odzyskania energii i chęci do działania.  Jesteśmy także dla tych, którzy żyją intensywnie i chcą jeszcze długo utrzymać siły i witalność.

Skutek

Tak powstała pierwsza w Katowicach klinika, która specjalizuje się w przywracaniu energii za pomocą kroplówek witaminowych stawiających na nogi dosłownie w jeden dzień. 

To miejsce, w którym stawiamy czoło trudnym problemom zaburzeń hormonalnych u mężczyzn, oferując terapię zastępczą, która przywraca równowagę fizyczną i psychiczną.

U nas zadbasz też o urodę z wykorzystaniem medycyny estetycznej. 

Uzyskasz prawdziwą opiekę i właściwą diagnostykę podczas choroby. Spotkasz się z lekarzem pierwszego kontaktu, który po analizie wyników i przeprowadzeniu badania podejmie decyzję o kierunku leczenia.  

Health-Service to miejsce, w którym zadbają o Ciebie lekarze specjaliści, fizjoterapeuci i pielęgniarki, a zabiegi przeprowadzone zostaną na wysokiej jakości, zaawansowanym sprzęcie.  

Co Cię zaskoczy w Health-Service?

Twoja wyjątkowość

Przekonasz się, co oznacza indywidualne podejście. Kroplówki witaminowe dopasujemy do Ciebie dopiero po analizie aktualnych wyników badań. Dzięki temu Twój organizm otrzyma to, czego naprawdę potrzebuje.  

Nasza opieka

Będziesz pod stałą kontrolą lekarzy specjalistów na każdym etapie swojej drogi po zdrowie. Zajmą się Tobą zarówno podczas jednorazowych wlewów witaminowych oraz zabiegów medycyny estetycznej, jak i w trakcie całego procesu Zastępczej Terapii Hormonalnej. Niczego nie zostawiamy przypadkowi.

Wspólne rezultaty

Takie podejście zaowocuje wynikami, które wprawią Cię w zachwyt. Odzyskasz energię, chęć do działania, poprawisz wygląd, a tym samym wzrośnie pewność siebie i optymizm. To dla nas najlepsze rekomendacje.  

Chcesz poczuć przypływ energii?

Przewiń do góry
Call Now Button