Młody wygląd

Pierwsze zmarszczki mimiczne u kobiet pojawiają się już po 25 rż, a głębokie między 35-40 rż. U mężczyzn proces ten zaczyna się później. Jednak niezaprzeczalnie najmłodsi, najsilniejsi i najsprawniejsi jesteśmy, mając 25-30 lat. Później następuje powolny spadek wydajności organizmu. Zaczynają się zmiany na skórze. Początkowo niewidoczne, wraz z upływem lat coraz bardziej odbijają się na wyglądzie. 

Skóra traci blask oraz jędrność. Staje się przesuszona. Pojawiają się zmarszczki –  najpierw wokół oczu i ust. 

Medycyna estetyczna jest jednym z licznych rozwiązań., a Polacy coraz częściej decydują się na zabiegi ujędrniające. 

Drugim sposobem, który może spowolnić zmiany, jest tlenoterapia hiperbaryczna Health Service

Tlenoterapia hiperbaryczna dla młodego wyglądu Kielce 

Regularne zabiegi w komorze hiperbarycznej przyspieszają krążenie krwi. Dzięki czemu skóra jest lepiej ukrwiona, a tym samym dotleniona. Poprawia się jej wygląd oraz koloryt. Staje się promienna. 

W tlenoterapii hiperbarycznej dla młodego wyglądu w Kielcach tlen podawany w stężeniu 97% dociera do wszystkich komórek. Wysokie ciśnienie na poziomie 1,3ATA powoduje jego wnikanie także przez skórę, co dodatkowo zwiększa jej dotlenienie. 

Wraz z tym pierwiastkiem krew dostarcza również związki odżywcze konieczne do odbudowy i regeneracji tkanek.

Wyniki badań wykazały, że tlenoterapia hiperbaryczna powoduje aż 8-krotny wzrost liczby komórek macierzystych, które są odpowiedzialne za odbudowę uszkodzonych tkanek, w tym także skóry. 

Terapia tlenem odmładza poprzez stymulację fibroblastów odpowiedzialnych za wiązanie kolagenu i elastyny. To te związki odpowiedzialne są za napięcie i sprężystość skóry.  Ich produkcja maleje w organizmie po 25 rż. Tlenoterapia hiperbaryczna Health Service hamuje ten proces.  

Tlenoterapia hiperbaryczna a zdrowy wygląd

Seanse HBOT działają na cały układ immunologiczny. Likwidują stany zapalne także te pojawiające się na skórze. Tym samym terapia hiperbaryczna dba o zdrowy wygląd. Redukuje trądzik. Przyspiesza gojenie się ran.

Terapia tlenem sprawdza się również jako wsparcie leczenia łuszczycy. 

Nie ma ograniczeń wiekowych do stosowania tlenoterapii hiperbarycznej w celu zachowania młodego wyglądu. Z seansów mogą korzystać nastolatki, co pozwala im walczyć z trądzikiem młodzieńczym. 

Pamiętać należy jednak, że istnieją zdrowotne przeciwwskazania do terapii tlenem. Dlatego ważna jest konsultacja medyczna. W Health Service otoczymy Cię troskliwą opieką. Podczas wizyty lekarskiej obok badania przeprowadzany jest także wywiad. Daje on pełny obraz sytuacji i umożliwia lekarzowi podjęcie właściwej decyzji.

 

Masz dodatkowe pytania?

Chcesz umówić się na konsultacje z lekarzem rodzinnym?

Chcesz zamówić seanse w komorze hiperbarycznej?

Skontaktuj się z nami 

Czekamy, by Ci pomóc.

Przewiń do góry
Call Now Button